Movies
Ratings
114
Home AloneRated ★ 4.5
Our TimesRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.5
Us and ThemRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
DangalRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0