Titles you rated
Love in the Big CityRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The Chronicles of EvilRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
Thread of LiesRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 2.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
CallRated ★ 3.0
1917Rated ★ 4.0
Persian LessonsRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 4.0