Titles you rated
The Brown BunnyRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
The Banshees of InisherinRated ★ 5.0
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.0
The Imaginarium of Doctor ParnassusRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 4.0
BladeRated ★ 3.5
ApocalyptoRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 3.0
EquilibriumRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 3.5
300Rated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 3.5