Movies
Ratings
37
The Dream SongsRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.0
The EqualizerRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0