Titles you rated
Independence DayRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 3.0
Undisputed II: Last Man StandingRated ★ 4.0
Bad BoysRated ★ 3.0
DaisyRated ★ 4.0
Underworld: AwakeningRated ★ 2.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 3.0
Tears of the SunRated ★ 5.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.0
PushRated ★ 4.0
JawsRated ★ 3.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 4.0
Volcano HighRated ★ 2.0
The WarriorRated ★ 3.0
High School MusicalRated ★ 3.0