Movies
Ratings
17
Spider-ManRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0