Movies
Ratings
478
Across the UniverseRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 2.0
As Good As It GetsRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 3.0
SpencerRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Typhoon ClubRated ★ 3.0
One Fine Spring DayRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 3.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 2.0
AtonementRated ★ 3.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 4.0
Welcome to the DollhouseRated ★ 3.0
A Real PainRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 3.0