Titles you rated
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
OnceRated ★ 2.5
3 IdiotsRated ★ 4.0