Movies
Ratings
142
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.0
Paranormal ActivityRated ★ 2.0
The HostRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 2.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
Clash of the TitansRated ★ 1.0
WALL-ERated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 2.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.5
New WorldRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
The Front LineRated ★ 3.5
SignsRated ★ 0.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 0.5