Titles you rated
War of the ArrowsRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
HerRated ★ 1.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 4.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 2.0
The Great GatsbyRated ★ 2.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0