Movies
Ratings
2600
Learning to DriveRated ★ 3.5
How to Lose Friends & Alienate PeopleRated ★ 3.5
Fathers' DayRated ★ 3.0
Robin Williams: Come Inside My MindRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
Ali's WeddingRated ★ 3.5
True StoryRated ★ 2.5- CYRUSRated ★ 2.5
Only YouRated ★ 4.5
Lucky YouRated ★ 2.5
Lola VersusRated ★ 3.0
Maggie's PlanRated ★ 3.0
Lady BirdRated ★ 3.5
Mistress AmericaRated ★ 3.0
A Street Cat Named BobRated ★ 3.0
Loving PabloRated ★ 2.5
#realityhighRated ★ 3.0
RampageRated ★ 3.0
5 Flights UpRated ★ 3.5
Godzilla: King of the MonstersRated ★ 3.5