Movies
Ratings
209
Ready Player OneRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 2.5
DefaultRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 2.0
ZootopiaRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.5
AlphaGoRated ★ 4.5
Zeitgeist: AddendumRated ★ 4.0
Jackass 3.5Rated ★ 4.0