Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 2.5
War of the WorldsRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.5
TarzanRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
Lady Gaga: On the EdgeRated ★ 2.5
Midnight in ParisRated ★ 3.0
Gaga: Five Foot TwoRated ★ 4.0
Fate/stay night [Heaven's Feel] III.spring songRated ★ 3.5
The FallRated ★ 3.5