Movies
Ratings
144
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Sex and the CityRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.5
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 3.0
The HuntRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
A Few Good MenRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 5.0
SaltRated ★ 3.0
OkjaRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0