Titles you rated
ChefRated ★ 3.5
District 13: UltimatumRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Operation ChromiteRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.5
FuryRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0