Movies
Ratings
247
Lost in TranslationRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
The UnforgivenRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 2.0
FrozenRated ★ 3.5
Thread of LiesRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 1.5
Sea FogRated ★ 3.0
Hill of FreedomRated ★ 5.0
LucyRated ★ 2.0
Begin AgainRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.5
The Act of KillingRated ★ 3.5
CartRated ★ 2.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 2.5