Titles you rated
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
Hijack 1971Rated ★ 2.5
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
6/45Rated ★ 3.5
Us and ThemRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
Hidden FaceRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0