Titles you rated
Way Back HomeRated ★ 0.5
DunkirkRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Puella Magi Madoka Magica the Movie Part I: BeginningsRated ★ 4.0
Puella Magi Madoka Magica the Movie Part III: RebellionRated ★ 4.5
Rakuen Tsuihou - Expelled from ParadiseRated ★ 4.5
Ghost in the Shell Arise: Border 1 - Ghost PainRated ★ 4.0
Steins;Gate: The Movie − Load Region of Déjà VuRated ★ 3.5
Tamako Love StoryRated ★ 3.0
Patema InvertedRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 4.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 4.5
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 4.0
Europa ReportRated ★ 2.5
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5