Movies
Ratings
120
VenomRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
TriangleRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.5
The Adventures of JinbaoRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 3.5