Movies
Ratings
247
One-LineRated ★ 2.5
Dangerous MindsRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 4.5
To Catch a Virgin GhostRated ★ 3.5
Secret SunshineRated ★ 4.5
Confession of MurderRated ★ 2.5
Iron ManRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.5
LionRated ★ 4.5
My Annoying BrotherRated ★ 2.5
MontageRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 3.0
Spirits' HomecomingRated ★ 2.0