Movies
Ratings
139
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
SingRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 4.0
CocoRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 3.5
This Means WarRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 2.0
I Am a HeroRated ★ 3.5
The BFGRated ★ 4.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
The Good DinosaurRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.5