Titles you rated
OldboyRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.5
DefaultRated ★ 2.5
ConfessionsRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.5
Delta BoysRated ★ 3.5
ChampionRated ★ 2.5
Secret SunshineRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
VolcanoRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
Dancer in the DarkRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
Nobody KnowsRated ★ 4.0