Titles you rated
Begin AgainRated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 4.5
War of the WorldsRated ★ 3.0
IrreversibleRated ★ 3.0
SonatineRated ★ 4.0
Bonnie and ClydeRated ★ 3.5
The Hudsucker ProxyRated ★ 3.5
Portrait of a BeautyRated ★ 2.5
Airplane!Rated ★ 4.0
The 400 BlowsRated ★ 3.5
Rock of AgesRated ★ 2.5
Army of DarknessRated ★ 3.0
The King of ComedyRated ★ 3.5
Murder, Take OneRated ★ 3.0
Road TripRated ★ 3.0
Barton FinkRated ★ 4.0
Angel HeartRated ★ 3.0
Royal TrampRated ★ 3.5
Ashes of Time ReduxRated ★ 5.0
Hot Shots!Rated ★ 4.0