Movies
Ratings
146
BatmanRated ★ 2.5
Running TurtleRated ★ 3.0
UnfaithfulRated ★ 2.0
Gone with the WindRated ★ 3.0
My Dear DesperadoRated ★ 1.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 2.0
The TruckRated ★ 2.0
Terminator SalvationRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
AmadeusRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
Alien³Rated ★ 5.0
Million Dollar BabyRated ★ 2.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 1.0
Sense and SensibilityRated ★ 1.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.5
Four Weddings and a FuneralRated ★ 2.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Pitch BlackRated ★ 5.0