Movies
Ratings
148
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.5
FlubberRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 4.5
Man of SteelRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 4.5
Independence DayRated ★ 4.5
The King's SpeechRated ★ 4.5
The Mummy ReturnsRated ★ 5.0
Art of FightingRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.5
Fast FiveRated ★ 4.5
Hear MeRated ★ 5.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 4.5
Terminator SalvationRated ★ 4.0