Movies
Ratings
62
Green BookRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 3.5
Closer to HeavenRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Worst WomanRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
OnceRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0