Titles you rated
ZodiacRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.5
The Man from EarthRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 2.5
CruellaRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
CocoRated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.5
SoulRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5