Movies
Ratings
175
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 2.0
The Sound of MusicRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 3.0
AlfieRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 2.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Sleepless in SeattleRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 4.5
The ChorusRated ★ 5.0
The Best of MeRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 4.5
Blind DateRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 3.0