Movies
Ratings
20
Train to BusanRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 4.0