Titles you rated
LegendRated ★ 4.5
Gantz:ORated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam Thunderbolt: Bandit FlowerRated ★ 1.5
ShooterRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 4.5
Black Hawk DownRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 3.5
WarcraftRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0