Movies
Ratings
400
WALL-ERated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
GarfieldRated ★ 2.5
A Perfect GetawayRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 3.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 2.5
The Last PrincessRated ★ 2.5
ValkyrieRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.5
A Beautiful MindRated ★ 4.5
Interview with the VampireRated ★ 3.5
Jurassic Park IIIRated ★ 3.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 2.5
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.0
FamilyhoodRated ★ 3.0
Murder, Take OneRated ★ 3.0
Battlefield HeroesRated ★ 2.0
My Boss, My TeacherRated ★ 2.5
HitchRated ★ 3.0