Movies
Ratings
362
A Moment to RememberRated ★ 4.5
Girl with a Pearl EarringRated ★ 1.5
The Last EmperorRated ★ 3.5
The Secret Life of PetsRated ★ 2.0
Now You See Me 2Rated ★ 2.0
John WickRated ★ 3.5
The HangoverRated ★ 3.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 2.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.5
FrankRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 3.5
Sister ActRated ★ 3.0