Movies
Ratings
133
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Spy Gone NorthRated ★ 2.5
50 First DatesRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 3.0
Porco RossoRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 4.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0
The Danish GirlRated ★ 2.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 5.0
CloserRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 5.0