Movies
Ratings
385
PaprikaRated ★ 3.0
UsRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.5
MatildaRated ★ 5.0
American PsychoRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 4.5
HerstoryRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.5
JaneRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
This Changes EverythingRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 2.0
Terminator: Dark FateRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0