Titles you rated
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 4.5
Between Calmness and PassionRated ★ 4.5
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Sex Is ZeroRated ★ 3.5
Pretty WomanRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Charlie's AngelsRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.5
Jurassic ParkRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 3.5
MotherRated ★ 3.5