Movies
Ratings
15
Before SunriseRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0