Movies
Ratings
53
LucyRated ★ 4.5
The TreacherousRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 5.0
A Frozen FlowerRated ★ 4.0
One DayRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
TroyRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
OblivionRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0