Titles you rated
Man on the EdgeRated ★ 1.0
Life of PiRated ★ 3.5
August RushRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 1.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
The Grand HeistRated ★ 2.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.5
Barefoot GibongRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 1.5
Scandal MakersRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 2.0
WhiplashRated ★ 1.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
SpyRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0