Titles you rated
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.0
TMNTRated ★ 2.0
Wrong TurnRated ★ 1.0
4 Horror Tales - Hidden FloorRated ★ 2.0
Hollow ManRated ★ 2.0
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 2.0
EpicRated ★ 4.0
Detective Conan: Captured in Her EyesRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 1.0
InsidiousRated ★ 2.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
Ju-on: The Grudge 2Rated ★ 2.0
Pokémon: The First MovieRated ★ 3.0- Baby's Day OutRated ★ 3.0
ONE PIECE FILM ZRated ★ 3.0
The Forbidden KingdomRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 2.0