Titles you rated
Black Hawk DownRated ★ 5.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
The RockRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
The Expendables 2Rated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
The Italian JobRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 3.0
Gran TorinoRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Red Cliff Part IIRated ★ 3.0
The Fast and the FuriousRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
Fast & FuriousRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
High School Musical 2Rated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
LeonRated ★ 4.0