Movies
Ratings
34
RatatouilleRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 4.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Me and the Space PrincessRated ★ 2.0
SunnyRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
BlindnessRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0