Movies
Ratings
291
The Lion KingRated ★ 3.0
Shanghai NoonRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
The Mask of ZorroRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 3.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 3.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 3.0
The Italian JobRated ★ 3.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.0
One Piece: Karakuri Castle's Mecha Giant SoldierRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
Transporter 2Rated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
National TreasureRated ★ 3.0