Movies
Ratings
1112
Project Hail MaryRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 3.0- Even if This Love Disappears from the World TonightRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Civil WarRated ★ 3.5
PeninsulaRated ★ 3.0
Officer Black BeltRated ★ 2.5
5 to 7Rated ★ 3.5
A Family AffairRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
DuneRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5