Movies
Ratings
116
The DuchessRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 4.0
ToiletRated ★ 5.0
Alien³Rated ★ 4.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 5.0
Paranormal Activity 4Rated ★ 5.0
The MummyRated ★ 4.0
TwisterRated ★ 3.0
Apollo 13Rated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.0
The GrandmasterRated ★ 1.0
The RingRated ★ 5.0
MementoRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0