Movies
Ratings
114
Voice of a MurdererRated ★ 5.0
Perfect GameRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist the Movie: Conqueror of ShamballaRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 5.0
The Smurfs 2Rated ★ 5.0
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 5.0
TurboRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 5.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 5.0
The Lion King 1½Rated ★ 5.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 5.0
Heart is...Rated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
HopeRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Pursuit of the Balls of DarknessRated ★ 5.0
Late BlossomRated ★ 5.0