Titles you rated
Back in ActionRated ★ 3.5
LucaRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Murder Mystery 2Rated ★ 3.5
Murder MysteryRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
Oz the Great and PowerfulRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.5
The School for Good and EvilRated ★ 2.0
OppenheimerRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
DuneRated ★ 4.0
A Man Called OttoRated ★ 3.5
LuckRated ★ 2.5