Titles you rated
MonsterRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Killing RomanceRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Kill BoksoonRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.0
Bones & AllRated ★ 4.0
BabylonRated ★ 4.5
The Night OwlRated ★ 3.0- SinnerRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 3.5
Hail to HellRated ★ 3.5
Diary of a Fleeting AffairRated ★ 3.5
The MenuRated ★ 4.0
CodaRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
NopeRated ★ 4.0