Movies
Ratings
34
The NotebookRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The ProposalRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Patch AdamsRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 5.0