Titles you rated
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0