Titles you rated
OldboyRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 2.5
The CraziesRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
Act of ValorRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 5.0